वी डिभिजन क्रिकेट : वीसीसी र ग्रामथान फाइनलमा प्रवेश

विराटनगर २३ माघ । मोरङ जिल्ला स्तरिय वी डिभिजन क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तरगत विराटनगरको वैजनाथपुर क्रिकेट मैदानमा भएको खेलमा विराटनगर क्रिकेट क्लब (विसीसी)र ग्रामथान क्रिकेट क्लव विजयी भई फाइनलमा प्रवेश गरेका छन् ।

फाइनलमा प्रवेश गरेसँगै दुवै टिम ए डिभिजनमा प्रवेश गरेको छ । पहिलो खेलमा वीसीसीले मिल्स क्रिकेट क्लवलाई ८ विकेटले पराजित गरि फाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

फाइनलमा प्रवेश गरेसँगै वीसीसी ए डिभिजनमा प्रवेश गरेको हो । टस जितेर ब्याटिङ गरेको मिल्सले निर्धारित १३ ओभरमा ३ विकेट गुमाई ९१ रन बनाएको थियो । जस्मा पृथ्वी सुब्बाले २९ रन बनाउँदा विशाल ढकालले २४ रन बनाए । वीसीसीका अविशेक मण्डलले १ विकेट लिए । ९२ रनको विजयी लक्ष पछ्याएको वीसीसीले ११ दशमलव ३ बलमा २ विकेट गुमाई सो लक्ष्य भेट्टाएको छ । वीसीसीका म्यान अफ म्याच राहुल चौधरीले अविजित ५२ रन धिरज कामतले १७ र कृतिक कामतले नटआउट १२ रनको योगदान दिए ।

मिल्सका विशाल ढकालले १ विकेट विकेट लिए । दोस्रो खेलमा ग्रामथान क्रिकेट क्लवले वेलबारी क्रिकेट क्लवलाई २ विकेटले पराजित गरेको छ । टस जितेर ब्याटिङ गरेको वेलबारीले निर्धारित २० ओभरको खेलमा सवै विकेट गुमाई १ सय १२ रन बनायो । जस्मा प्रिवित भगतले २० रन बनाउँदा दिपेश सुवेदीले १७ रन बनाए ।

ग्रामथानका आशिष गुप्ताले ३ विकेट लिँदा अनिष सापकोटाले २ विकेट लिए । १ सय १३ रनको विजयी लक्ष्य पछ्याएको ग्रामथानले १९ ओभरमा ८ विकेट गुमाई सो विजयी लक्ष्य पार गरेको थियो । जस्मा म्यान अफ द म्याच सुमन श्रेष्ठ ३३ रन बनाउँदा अन्जर अलीले १५ रनको योगदान दिए । वेलबारीका निमेश चापागाईले सर्वाधिक ४ विकेट लिए ।