मोरङ जिल्ला स्तरिय वी डिभिजन क्रिकेट प्रतियोगितामा मिल्स र वेलबारी विजयी

विराटनगर १८ माघ । मोरङ जिल्ला स्तरिय वी डिभिजन क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तरगत विराटनगरको वैजनाथपुर क्रिकेट मैदानमा आज भएको खेलमा मिल्स क्रिकेट क्लव विराटनगर र वेलबारी विजयी भएका छन् ।

पहिलो खेलमा मिल्सले कटहरी राइजिङ क्रिकेट क्लवलाई २ रनले पराजित गरेको छ । टस जितेर ब्याटिङ गरेको मिल्सले निर्धारित २० ओभरमा ९ विकेट गुमाई १ सय ११ रन बनाएको थियो । जस्मा अभय कुर्मीले २४ रन बनाउँदा पृथ्वी सुब्बाले १८ रन बनाए । कटहरीका नितेश सहनी र राहुल मण्डलले २–२ विकेट लिए । १ सय १२ रनको विजयी लक्ष्य पछ्याएको कटहरीले निर्धारित ओभरमा ५ विकेट गुमाई १ सय ९ रन बनायो । जसमा म्यान अफ द म्याच सुनिल यादवले अभिजित ५२ रनको योगदान दिए । मिल्सका आयुस श्रेष्ठ र रुपेश कट्वालले २–२ विकेट लिए । दोस्रो खेलमा वेलबारी क्रिकेट क्बलले मेरिल्याण्ड क्रिकेट क्लव विराटनगरलाई ७ रनले पराजित गरेको छ ।

टस जितेर ब्याटिङ गरेको वेलबारीले निर्धारित २० ओभरमा ७ विकेट गुमाई १ सय १३ रन बनाएको थियो । जसमा शंकर तामाङले २५ रन बनाउँदा प्रविन खडकाले १८ रन बनाए । विराटनगरका विवेक झाले ३ विकेट लिँदा शशिशेखर झले पनि ३ विकेट लिए । १ सय १४ रनको विजयी लक्ष्य पछ्याएको विराटनगरले निर्धारित ओभरमा ९ विकेट गुमाई १ सय रन बनायो । जस्मा कृष्ण देवले सर्वाधिक २९ रनको योगदान दिए ।

वेलबारीका म्यान अफ द म्याच रविन खड्का र निश्चल बुढाथोकीले २–२ विकेट लिए ।