एभरेष्ट स्पोट्स मिटः कक्षा २ देखि ६ सम्मका स्पर्धा सम्पन्न

विराटनगर १२ माघ । विराटनगर–५ स्थित एभरेष्ट माध्यामिक विद्यालयमा जारी एभरेष्ट स्पोट्र्स मिट अन्तर्गत आज कक्षा २ देखि ६ सम्मका स्पर्धा सम्पन्न भएका छन । बिहीवार सम्पन्न कक्षा २ को ५० मिटर दौडमा अनुज चौधरी र यूक्ती चौधरी प्रथम हुँदा दीवांश मेहता र आस्मा चौधरी दित्तिय हुनुभएको छ । यस्तै कौशल यादव र दिक्षिता सिंह राठोर तृतीय हुनुभएको छ ।

सोही कक्षाको १०० मिटर दौडमा प्रीयन्जन राय र आर्गी केसी प्रथम, कौशल यादव र साक्षी चौधरी दित्तिय तथा दिवांश मेहता र आस्मा चौधरी तृतीय हुनुभएको छ । कक्षा २ म्याथ रेसमा यश कुमार यादव र रियाना भट्टराई प्रथम, हर्षकुमार झा र अनुश्रीया सेढाई दित्तिय तथा आरूष जंग थापा र दिक्षिता सिंह राठोर तृतीय हुनुभएको छ ।कक्षा ३ को ५० मिटर रेसमा जेनिस यादव र मान्सी उराँव प्रथम, कात्र्तिक भगत र आस्मा तबदार दित्तिय तथा उद्देश्य बस्नेत र सामी राजवंशी तृतीय हुनुभएको छ ।

१०० मिटर रेसमा जेनिश यादव र मान्सी उराँव प्रथम, डेनिश काफ्ले इशाना फुयाल दित्तिय तथा सुदिप राज भण्डारी र सामी राजवंंशी तृतीय हुनुभयो । म्याथ रेसमा जेसन गुप्ता र साना अजाद प्रथम, बेदास चौधरी र मान्श्री थापा दित्तिय तथा कृष अधिकारी र आयषा अन्सारी तृतीय हुनुभएको छ । कक्षा ४ को ५० मिटर रेसमा कुल पाण्डे र सपनाकुमारी साह प्रथम, आदित्य झा र अनुशुया भण्डारी, गंगासागर मिश्र र प्राश्ना बस्नेत तृतीय हुनुभएको छ ।

१०० मिटर दौडमा कुल पाण्डे र रेज्मा चौधरी प्रथम, मौसम कुमार मेहता र सपना साह दित्तिय तथा आर्नभ राय र प्राश्ना बस्नेत तृतीय हुनुभएको छ । सोही कक्षाको म्याथ रेसमा सिद्दार्थ झन्धेर र नुमा फुङ लिम्बू प्रथम, आनन्द गुप्ता र रहिनुम प्रबिन दित्तिय तथा अरुष भण्डारी र मुस्कान कुमारी गुप्ता तृतीय हुनुभएको छ । कक्षा ५ को २०० मिटर रेसमा रिदम कुमार राय र कुसुम अधिकारी प्रथम, अंकुश झा र लोरिशा अधिकारी दित्तिय तथा मयन बर्मा र श्रीसा साह तृतीय हुनुभएको छ ।

१०० मिटर दौडमा रिदम कुमार राय र कुसुम अधिकारी प्रथम, दिप्सन चौधरी र लोरीशा अधिकारी तथा अंकुश झा र यूदिता श्रेष्ठ तृतीय हुनुभएको छ । सोही कक्षाको म्याथ रेसमा आदिरत गुरागाईँ र गौरवी खतिवडा प्रथम, बिशिस्ट काफ्ले र किन्जल भारध्वाज दित्तिय तथा अनुभव श्रेष्ठ र मानशिखा थापा तृतीय हुनुभएको छ । स्पोट्र्स मिट अन्तरगत कक्षा ६ मा १०० मिटर दौडमा सौरभ यादव र आँचल चौधरी प्रथम हुँदा सम्राट पाठक र एन्जल भगत दित्तिय तथा आयुष चौधरी र सुप्रभा कट्टेल तृतीय हुनुभयो ।

कक्षा ६ कै २०० मिटर रेसमा सौरभ यादव र आँचल चौधरी प्रथम हुँदा सम्राट पाठक र एन्जल भगत दित्तिय तथा सुवास मण्डल र सुप्रभा कट्टेल तृतीय हुनुभयो । लङजम्प तर्फ उत्कर्ष ढकाल र अबिग्या अग्रहरी प्रथम, कौशल सिंह र अफिया फ्रीडियस दित्तिय तथा आयुष यादव तृतीय हुनुभयो । म्याथ रेसमा कौशल सिंह र श्रेया बराल प्रथम, सरुन सिटौला र नितिका झा दित्तिय तथा सुशान्त रसाईली र अभिग्या अग्रहरी तृतीय हुनुभएको छ ।