प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् कोशी प्रदेशको अध्यक्षमा कार्की र सचिवमा ढुङ्गाना निर्वाचित

विराटनगर २३ चैत । प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपालको कोशी प्रदेश अध्यक्षमा प्रेम कार्की (संखुवासभा) निर्वाचित हुनु भएको छ ।

सुदुरपश्चिम प्रदेशको राजधानी कैलालीको धनगढीमा नवौं राष्ट्रिय अधिवेशनसँगै भएको तेस्रो प्रदेश अधिवेशनले कार्कीलाई अध्यक्षमा सर्वसम्मत निर्वाचित गरेको हो । कोशी प्रदेश उपाध्यक्षमा युवराज गुरागाईँ (इलाम) र रत्न श्रेष्ठ (धनकुटा), सचिवमा पुजा ढुङ्गाना (तेह्रथुम), सह–सचिवमा रचना श्रेष्ठ (संखुवासभा), मुना विष्ट (सुनसरी) र प्रविना राई (ओखलढुङ्गा) निर्वाचित भएका छन् ।

यस्तै कोशी प्रदेश छात्रा प्रमुखमा एल्जु राई (संखुवासभा), सह छात्रा प्रमुखमा सीता थापा (धनकुटा), जनजाती कार्य प्रमुखमा सुरज तामाङ (तेह्रथुम) र कोषाध्यक्षमा दिपेश थापा (मोरङ) निर्वाचित भएका छन् । सदस्यहरूमा जितेन लोहार (धनकुटा) , नरेस ताजपुरीया (मोरङ), निर्मल लोहार (इलाम), सविना राई (धनकुटा), सङ्गिता अधिकारी (ओखलढुङ्गा), मिलन श्रेष्ठ (मोरङ), निर्मला रायमाझी, नवीन गुरागाईँ (तेह्रथुम), कृष्ण श्रेष्ठ (भोजपुर) र प्रदिशन जिमी (सुनसरी) निर्वाचित भएका छन् ।

यसैगरी परिषद्को नवौं राष्ट्रिय अधिवेशनमा कोशी प्रदेशबाट विवश कटुवाल (संखुवासभा) राष्ट्रिय सचिवमा चयन भएका छन् । अधिवेशनले कोशी प्रदेशबाट चिन्तामणी बस्नेत (मोरङ), लक्ष्मी नेपाल (झापा), सौरभ विश्वकर्मा (सुनसरी) र सुमन दाहाल (खोटाङ)लाई केन्द्रीय सदस्यमा मनोनित गरेको छ ।